KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI´ya (Bu metinde "BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI" olarak kullanılacaktır) aittir.

BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini bioriver internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. bioriver internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI internet sitesini ziyaret eden ve BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten E-Bülten
©2017 - BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI. Tüm Hakları Saklıdır.