KURUMSAL

Değerlerimiz

Vizyon ve misyonumuzu hayata geçirecek değerlerimiz,

Güvenilirlik: Dürüstlük, sözüne güvenilirlik ve içtenlik yoluyla insanların güvenini kazanmak

İşimizde Dürüstlük: Doğru olanı yapmak

Kalite Anlayışı ve Ahlakı: Bir ürün yada hizmetin, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine dayanan özellikleri olan “kalite anlayışı” ve “kalite ahlakı”,  her zaman en yiyi yapma hedefimiz doğrultusunda temel şirket prensibimizdir. 

Mü kemmellik: Bir işi en iyi yapmanın gururunu duymak.

Dürüstlük ve Bütünlük : Toplumun ve insanın yaşam kalitesini, insan sağlığına verilen önemin arttıracağına inanır,çalışmalarımızda yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz. Müşterilerimiz, meslektaşlarımız, mal ve hizmet aldığımız yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ile dürüstlüğe dayalı etik bir iş birliği sağlayarak ilişkide olduğumuz herkese güven duygusu çağrıştırırız.


Sürdürülebilir Büyüme: Hizmet verdiğimiz sağlık sektörüne, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarındaki ürün ve teknolojileri sunmak, yeni projeler oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemli bir konsepttir. 

Yenilikçilik: Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarımızın sürekliliğini sağlamak ve fark yaratmak adına yenilikçilik bizim için değerlidir. Yeni fikirlere ve yaratıcılığa karşı yapıcı yaklaşır, teşvik eder ve ödüllendiririz. Müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek yenilikçiliğimizi onların beklentilerinioluşturmak ve aşmak amacıyla kullanırız. 
 
Takım Çalışması: Başarılı bir şirket olmak, hepimizin ortak hedefidir. Bu ortak hedefimiz doğrultusunda hepimizin bir arada bir takım olduğu bilincini taşırız. Takım çalışmaları sayesinde karar verme sürecimizin kalite ve hız kazanacağına, tecrübe ve iyi uygulamaların yaygınlaşacağına, başarma hissinin hakim olacağına ve devamlı öğrenen kurum ve kişiler haline gelerek daima bir adım önde olacağımıza inanırız.
 
Sonuç Odaklılık: Yaptığımız her iş ve gerçekleştirdiğimiz her projede sonuca yönelik çaba gösterir, ölçülebilir ve somut sonuçlara değer veririz. 

 

E-Bülten E-Bülten
©2017 - BIORIVER TIBBI CIHAZLAR SAGLIK URUNLERI. Tüm Hakları Saklıdır.